Завжди складно підібрати взуття, бо маю високий підйом стопи, але консультант порадив модель, яка підійшла ідеально. Жодного дискомфорту після цілого дня на ногах. Прошиті акуратно, слідів клею немає, якість дійсно порадувала. Рекомендую
Відповісти
Вадим
Ходжу вже третій день, політ нормальний, ногам комфортно. Сервіс хороший
Відповісти
Андрій
Нормальні кроси за свої гроші. Зручні, легкі. Доставка швидка, все окей
Відповісти
Діма Дунай
дякую за швидку відправку приїхали наступного дня після замовлення
Відповісти
.
Прийшли швидко, підійшли ідеально. Дякую
Відповісти
Руся
Все підійшло. Магаз рекомендую, працюють чітко.
Відповісти
Юлія
Купувала тут взуття вперше і залишилася мега задоволена
Відповісти
Богдан Ш.
Взуття сіло добре, виглядає стильно. Трішки пом'ялася коробка під час транспортування поштою, але це не вплинуло на вигляд та якість. Магазину дякую за оперативність
Відповісти
Сергій
Хороший магаз, ціни адекватні, вибір великий. Взуття зручне, ходжу вже тиждень, ніде не тисне і не натирає. Рекомендую
Відповісти
Оля
Кросівки класні, зручні і на нозі виглядають дуже акуратно. Ставлю 4 зірки тільки через те, що доставка затрималася на один день, але якістю взуття я повністю задоволена.
Відповісти
Діма
Все чудово. Розмір підійшов, якість хороша. Приїхали швидко, задоволений
Відповісти
Влад
Взуття якісне, підошва м'яка, на кожен день те що треба. Магазину тверда п'ятірка
Відповісти
Анна К.
Долго сомневалась заказывать онлайн из-за размера, но менеджер в чате помог всё рассчитать по стельке до миллиметра. В итоге сели идеально, как под меня шили! Качество супер, швы ровные. Буду заказывать еще, спасибо за классный сервис!
Відповісти
Максим Зеленько
Приятно удивлен качеством, спасибо
Відповісти
Інна Бойчук
Кросівки сподобались, була проблема з розміром, дуже оперативно відправили новий. Все підійшло